PavelMoulis.cz

Webové stránky na míru pro vás

Vyrobím Vám webové stránky, které Vám přivedou více zákazníků

Nechte si zaslat video audit zdarma, kde projdu vaše aktuální stránky, navrhnu nové řešení a odprezentuji vám, jak by měl váš web vypadat, aby splnil vaše cíle.

Profilové foto

Zdravím vás, 

jmenuji se Pavel Moulis a vyrábím webové stránky, které mají jediný cíl: Přeměnit návštěvníky na zákazníky.

Tady je postup, který nám zajistí, že se to tak stane:

Vyrábím webové stránky, které jsou funkční a zvyšují prodeje. Většina webových stránek dnes spíše plní funkci katalogu. Lidi přijdou na váš web, prohlédnou si několik stránek a odejdou. Je to z toho důvodu, že stránky návštěvníka nikam nesměřují. Pouze vše ukazují a to dnes nestačí.

První krok, který s klientem při výrobě webu řeším, je vždy cíl webových stránek. Pokud je váš cíl získat více kontaktů, více objednávek nebo např. více přehrání videa, tak přesně podle toho individuálně nastavím a navrhnu celý web, aby návštěvník provedl přesně tu akci, kterou chceme.

Velký počet návštěv webu dnes přichází z mobilních telefonů a optimalizace webu je klíčová. Dnes si lidé prohlíží webové stránky a nakupují na notebooku, počítači, tabletu, telefonu i televizi. Pokud nemáte přizpůsobený web, aby plynule běžel na všech těchto zařízeních, tak necháváte ležet peníze na stole. Webové stránky, které vyrábíme jsou kompletně optimalizované na všechna zařízení a pokud další rok vyjde mobil s jiným rozlišením, tak se jim přizpůsobí.

Rychlost stránek je další důležitý faktor. Statistiky uvádějí, že pokud se web nenačte rychle, tak návštěvník web opouští. Proto vyrábíme webové stránky, které jsou “lehké” a lidé je mohou plynule procházet.

Webové řešení, které používám je flexibilní a dokážeme vytvořit Váš nový web na míru a mnohem rychleji, než zvládne klasická webová agentura.

Ať už jste firma v jakémkoliv oboru, prodáváte online, poskytujete poradenství, služby nebo máte klasický kamenný obchod, je důležité vědět, že váš potenciální zákazník jde nejdříve na internet a hledá informace. To, co návštěvník hledá, jsou odpovědi na jeho dotazy a inspiraci. Já tvořím přesně takové weby.

Protože ke každému klientovi přistupuji individuálně, tak Vám nabízím 15 minutový video audit vašich aktuálních webových stránek, kde Vám navrhnu i řešení a řeknu vám, jak vám dokážeme s webovými stránkami pomoci.

A pokud žádné webové stránky ještě nemáte, tak se s Vámi nejdříve spojím, probereme řešení, a zjistíme, jestli jsem pro Vás ten pravý člověk.

Zanechte mi na Vás Váš kontakt prostřednictvím formuláře níže, osobně se s vámi spojím, a připravím pro Vás audit zdarma ještě před tím, než případně začneme spolupracovat.

Jak by měl vypadat Váš MODERNÍ FUNKČNÍ WEB pro získávání zákazníků?

Kontaktní formulář

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací zde.

Budu se těšit na naší spolupráci

Pavel Moulis